120 x 120 x 12 teräskulmarauta
Kulmaraudat valmistetaan tyypillisesti kuumavalssatusta teräksestä tai joskus kylmävalssatusta teräksestä, ja niitä on eri kokoisia ja paksuisia eri vaatimusten mukaan. L-muodon kaksi jalkaa ovat usein yhtä pitkiä, mutta ne voivat olla myös eripituisia käyttötarkoituksesta riippuen.
| TEKNISET TIEDOT | |
|---|---|
| osio | 120 x 120 x 12 RSA |
| Leveys | 120 mm |
| Korkeus | 120 mm |
| Paksuus | 12 mm |
120 x 120 x 12 teräskulmarautatuote Esittely
| Tuotteen nimi | 120 x 120 x 12 teräskulmarauta |
| Vakio | AISI,ASTM,DIN,JIS,GB,JIS,SUS,FI jne. |
| Erittely |
Tasainen kulma |
|
Epätasainen kulma |
|
| Tekniikka | Hitsattu, kuumavalssattu, sinkitty |
| Sovellus | käytetään laajasti erilaisissa arkkitehtonisissa ja teknisissä rakenteissa, kuten a.) palkit, sillat, laiva; b.) lähetystorni, reaktiotorni; c.) nostokuljetuskoneet; d.) teollisuusuuni; e.) kontin runko, varastotavarahyllyt jne |
| Maksuehdot | 30 prosentin talletus T/T:ltä ja 70 prosentin saldo T/T:n B/L-kopiota vastaan, peruuttamaton 100 prosenttia L/C näkyvissä. |
| Pakkauksen yksityiskohta | tavallisen merikelpoisen paketin tai asiakkaan vaatimuksen mukaan |

Meistä:
GNEE:llä tarjoamme laajan ja monipuolisen valikoiman terästuotteita, jotka palvelevat monenlaisia toimialoja ja sovelluksia. Rakenneteräksistä ja teollisuuskoneiden komponenteista erikoisseoksiin ja tarkkuusleikattuihin levyihin – kattava valikoimamme on seurausta huolellisesta hankinnasta, tiukasta laadunvalvonnasta ja markkinoiden vaatimusten syvästä ymmärtämisestä. Jokainen tuote edustaa sitoutumistamme tarjota asiakkaillemme erinomaisuutta, johdonmukaisuutta ja lisäarvoa.

Asiakkaan vierailu:

UKK:
K: Kuinka pitkä toimitusaikasi on?
V: Yleensä se on 5-10 päivää, jos tavarat ovat varastossa. Tai se on 15-20 päivää, jos tavaroita ei ole varastossa, se on määrän mukaan.
K: Kuinka ostaa ihanteelliset tuotteet?
V: Voit toimittaa meille piirustuksen, ja me tuotamme piirustukseksi. Tai voimme suunnitella tarpeidesi mukaan, jos sinulla ei ole selkeää suunnitelmaa.
Suositut Tagit: 120 x 120 x 12 teräskulmarauta, Kiina 120 x 120 x 12 teräskulmaraudan valmistajat, toimittajat, tehdas


