L 150 x 150 x 13 kuumavalssattu teräs, sama jalkakulma
Kuumavalssattu tasakulmateräs on eräänlainen rakenneterästuote, jota käytetään yleisesti rakentamisessa ja teollisissa sovelluksissa. Se muodostetaan valssaamalla teräsaihiota tai -laatta telojen läpi korkeissa lämpötiloissa, mikä auttaa muotoilemaan terästä halutun kulmaprofiilin. Termi "yhtä kulma" tarkoittaa, että kulman molemmat haarat ovat yhtä pitkiä ja muodostavat 90-astekulman niiden välille.
| Nimitys | G | H=B | t | r1 | r2 | Poikkipinta-ala mm²x10m² |
| L 150 x 150 x 13 | 29,5 | 150 | 13 | 16 | 8,0 | 37,6 |
L 150 x 150 x 13 kuumavalssattu teräs, tasakulmainen tuote Esittely:
| Tuotteiden nimi | L 150 x 150 x 13 kuumavalssattu teräs, sama jalkakulma |
| Vakio | ASTM AISI JIS DNS GB jne |
| Tyyppi | Tasa-arvoinen tai eriarvoinen |
| Koko | 20mm*20mm--300mm*300mm tai asiakkaan vaatimus |
| Paksuus | 2,5 mm--30mm tai asiakkaan vaatimus |
| Pituus | 3m-12m tai räätälöity |
| Pinta | Galvanoitu/ruostumaton teräs/hiiliteräs |
| Tekniikka | Kylmävalssattu / kuumakastettu |
| Teräslaatu | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S350GD, S550GD; SGCC, SGHC, SGCH, SGH340, SGH400, SGH440, Q235 Q345 ST35 ST52 S355 E355 A36,201, 202, 301, 302, 303, 304, 304L, 303, 304, 304L, 304, 3,1,3,1 21 310S 309S, 410, 410S,420, 430, 431, 440A,904L tai asiakkaan vaatimus |
| Toimitus | 5-15 päivää |
| Paketti | Tandard Seaway -pakkaus, puinen kotelo voidaan myös toimittaa |
| MOQ | 1 tonnia |
| Maksuehdot | 30 prosenttia TT plus 70 prosenttia saldo |
| Toleranssi | ±1 prosenttia |
| Latausportti | Kiina mikä tahansa satama |
| Tarkastus | Tehdastarkastustodistus myönnetään jokaiselle lähetykselle. |

Vahvuutemme:
Alan asiantuntemus: 16 vuoden erikoistuminen teräksen ulkomaankauppaan, meillä on syvällinen käsitys markkinoiden dynamiikasta, sääntelyn vivahteista ja kehittyvistä trendeistä, jotka vaikuttavat alaan. Tämä asiantuntemus antaa meille mahdollisuuden tarjota oivaltavia ratkaisuja, jotka on räätälöity asiakkaidemme ainutlaatuisiin tarpeisiin.
Globaali verkosto: GNEE:llä on laaja verkosto hyvämaineisia teräksenvalmistajia ja -toimittajia maailmanlaajuisesti. Verkoston avulla voimme hankkia monipuolisen valikoiman terästuotteita eri toimialoille ja sovelluksille.

Joukkueen esittely:

UKK:
K: Oletko valmistaja?
V: Kyllä, olemme valmistajia. Meillä on oma tehdas ja oma yritys. Uskon, että olemme
sinulle sopivin toimittaja.
A1: Älä huoli. Ota rohkeasti yhteyttä saadaksemme lisää tilauksia ja antaaksemme asiakkaillemme enemmän kutsuja, hyväksymme pienet tilaukset.
Suositut Tagit: l 150 x 150 x 13 kuumavalssattu teräs tasainen jalkakulma, Kiina l 150 x 150 x 13 kuumavalssattu teräs tasainen jalkakulma valmistajat, toimittajat, tehdas


