L 150 x 150 x 14 kuumavalssattu teräs, sama jalkakulma
Kuumavalssausprosessi antaa teräkselle lopullisen muodon ja mitat sekä parantaa sen mekaanisia ominaisuuksia. Kuumavalssattu tasakulmateräs tunnetaan lujuudestaan ja kestävyydestään, joten se soveltuu erilaisiin kantaviin ja rakenteellisiin sovelluksiin. Sitä käytetään usein kehysten, tukien, kannattimien ja muiden komponenttien rakentamisessa, joissa lujuus ja vakaus ovat ratkaisevan tärkeitä.
| Nimitys | G | H=B | t | r1 | r2 | Poikkipinta-ala mm²x10m² |
| L 150 x 150 x 14 | 31,6 | 150 | 14 | 16 | 8,0 | 40,3 |
L 150 x 150 x 14 Kuumavalssattu teräs, tasakulmainen tuote Esittely:
| Tuotteiden nimi | L 150 x 150 x 14 kuumavalssattu teräs, sama jalkakulma |
| Vakio | ASTM AISI JIS DNS GB jne |
| Tyyppi | Tasa-arvoinen tai eriarvoinen |
| Koko | 20mm*20mm--300mm*300mm tai asiakkaan vaatimus |
| Paksuus | 2,5 mm--30mm tai asiakkaan vaatimus |
| Pituus | 3m-12m tai räätälöity |
| Pinta | Galvanoitu/ruostumaton teräs/hiiliteräs |
| Tekniikka | Kylmävalssattu / kuumakastettu |
| Teräslaatu | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S350GD, S550GD; SGCC, SGHC, SGCH, SGH340, SGH400, SGH440, Q235 Q345 ST35 ST52 S355 E355 A36,201, 202, 301, 302, 303, 304, 304L, 303, 304, 304L, 304, 3,1,3,1 21 310S 309S, 410, 410S,420, 430, 431, 440A,904L tai asiakkaan vaatimus |
| Toimitus | 5-15 päivää |
| Paketti | Tandard Seaway -pakkaus, puinen kotelo voidaan myös toimittaa |
| MOQ | 1 tonnia |
| Maksuehdot | 30 prosenttia TT plus 70 prosenttia saldo |
| Toleranssi | ±1 prosenttia |
| Latausportti | Kiina mikä tahansa satama |
| Tarkastus | Tehdastarkastustodistus myönnetään jokaiselle lähetykselle. |

Meistä:
Perustamisestaan 16 vuotta sitten GNEE on ollut terästeollisuuden edelläkävijä, joka on erikoistunut ulkomaankauppaan. Vankalla sitoutumisella laatuun, luotettavuuteen ja innovatiivisuuteen olemme onnistuneesti saavuttaneet johtavan aseman maailmanlaajuisten markkinoiden yhdistämisessä terästuotteiden kaupan kautta.

Joukkueen esittely:

FAQ:
K: Oletko valmistaja?
V: Kyllä, olemme valmistajia. Meillä on oma tehdas ja oma yritys. Uskon, että olemme
sinulle sopivin toimittaja.
V: Toki voimme. Jos sinulla ei ole omaa huolitsijaa, voimme auttaa sinua.
Suositut Tagit: l 150 x 150 x 14 kuumavalssattu teräs tasainen jalkakulma, Kiina l 150 x 150 x 14 kuumavalssattu teräs tasainen jalkakulma valmistajat, toimittajat, tehdas


