L 150 x 150 x 15 kuumavalssattu teräs, sama jalkakulma
Kuumavalssausprosessi antaa teräkselle lopullisen muodon ja mitat sekä parantaa sen mekaanisia ominaisuuksia. Kuumavalssattu tasakulmateräs tunnetaan lujuudestaan ja kestävyydestään, joten se soveltuu erilaisiin kantaviin ja rakenteellisiin sovelluksiin. Sitä käytetään usein kehysten, tukien, kannattimien ja muiden komponenttien rakentamisessa, joissa lujuus ja vakaus ovat ratkaisevan tärkeitä.
| Nimitys | G | H=B | t | r1 | r2 | Poikkipinta-ala mm²x10m² |
| L 150 x 150 x 15 | 33,8 | 150 | 15 | 16 | 8,0 | 43,0 |
L 150 x 150 x 15 Kuumavalssattu teräs, tasakulmainen tuote Esittely:
| Tuotteiden nimi | L 150 x 150 x 15 kuumavalssattu teräs, sama jalkakulma |
| Vakio | ASTM AISI JIS DNS GB jne |
| Tyyppi | Tasa-arvoinen tai eriarvoinen |
| Koko | 20mm*20mm--300mm*300mm tai asiakkaan vaatimus |
| Paksuus | 2,5 mm--30mm tai asiakkaan vaatimus |
| Pituus | 3m-12m tai räätälöity |
| Pinta | Galvanoitu/ruostumaton teräs/hiiliteräs |
| Tekniikka | Kylmävalssattu / kuumakastettu |
| Teräslaatu | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S350GD, S550GD; SGCC, SGHC, SGCH, SGH340, SGH400, SGH440, Q235 Q345 ST35 ST52 S355 E355 A36,201, 202, 301, 302, 303, 304, 304L, 303, 304, 304L, 304, 3,1,3,1 21 310S 309S, 410, 410S,420, 430, 431, 440A,904L tai asiakkaan vaatimus |
| Toimitus | 5-15 päivää |
| Paketti | Tandard Seaway -pakkaus, puinen kotelo voidaan myös toimittaa |
| MOQ | 1 tonnia |
| Maksuehdot | 30 prosenttia TT plus 70 prosenttia saldo |
| Toleranssi | ±1 prosenttia |
| Latausportti | Kiina mikä tahansa satama |
| Tarkastus | Tehdastarkastustodistus myönnetään jokaiselle lähetykselle. |

Meistä:
Visiomme GNEE:llä on tulla maailman kansainvälisesti kilpailukykyisimmäksi toimitusketjukonserniksi, luoda maailma, jossa terästuotteet ylittävät saumattomasti kansainväliset rajat, sekä edistää talouskasvua ja infrastruktuurin kehittämistä. Missiomme on olla yhden luukun palvelupiste, joka helpottaa valintaa, tarjoaa asiakkailleen eri puolilla maailmaa huippuluokan teräsratkaisuja ja tarjoaa teollisuudelle edistystä edistäviä perusmateriaaleja.

Joukkueen esittely:

UKK:
K: Oletko valmistaja?
V: Kyllä, olemme valmistajia. Meillä on oma tehdas ja oma yritys. Uskon, että olemme
sinulle sopivin toimittaja.
V: Hyväksymme kaikki OEM-tilaukset, ota meihin yhteyttä ja anna minulle suunnittelusi. Tarjoamme sinulle kohtuullisen hinnan ja teemme näytteitä sinulle ASAP.
Suositut Tagit: l 150 x 150 x 15 kuumavalssattu teräs tasainen jalkakulma, Kiina l 150 x 150 x 15 kuumavalssattu teräs tasainen jalkakulma valmistajat, toimittajat, tehdas


