L 250 x 250 x 20 kuumavalssattu teräs, sama jalkakulma
Kuumavalssattu tasakulmateräs on eräänlainen rakenneterästuote, jota käytetään yleisesti rakentamisessa ja teollisissa sovelluksissa. Se valmistetaan kuumavalssausprosessilla, jossa metalliaihio tai -laatta kuumennetaan korkeisiin lämpötiloihin ja sitten viedään se sarjan telojen läpi halutun poikkileikkausprofiilin muotoilemiseksi.
| Nimitys | G | H=B | t | r1 | r2 | Poikkipinta-ala mm²x10m² |
| L 250 x 250 x 20 | 75,6 | 200 | 20 | 18 | 9,0 | 96,3 |
L 250 x 250 x 20 Kuumavalssattu teräs, tasakulmainen tuote Esittely:
| Tuotteiden nimi | L 250 x 250 x 20 kuumavalssattu teräs, sama jalkakulma |
| Vakio | ASTM AISI JIS DNS GB jne |
| Tyyppi | Tasa-arvoinen tai eriarvoinen |
| Koko | 20mm*20mm--300mm*300mm tai asiakkaan vaatimus |
| Paksuus | 2,5 mm--30mm tai asiakkaan vaatimus |
| Pituus | 3m-12m tai räätälöity |
| Pinta | Galvanoitu/ruostumaton teräs/hiiliteräs |
| Tekniikka | Kylmävalssattu / kuumakastettu |
| Teräslaatu | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S350GD, S550GD; SGCC, SGHC, SGCH, SGH340, SGH400, SGH440, Q235 Q345 ST35 ST52 S355 E355 A36,201, 202, 301, 302, 303, 304, 304L, 303, 304, 304L, 304, 3,1,3,1 21 310S 309S, 410, 410S,420, 430, 431, 440A,904L tai asiakkaan vaatimus |
| Toimitus | 5-15 päivää |
| Paketti | Tandard Seaway -pakkaus, puinen kotelo voidaan myös toimittaa |
| MOQ | 1 tonnia |
| Maksuehdot | 30 prosenttia TT plus 70 prosenttia saldo |
| Toleranssi | ±1 prosenttia |
| Latausportti | Kiina mikä tahansa satama |
| Tarkastus | Tehdastarkastustodistus myönnetään jokaiselle lähetykselle. |

Meistä:
GNEE:llä asiakkaamme ovat kaiken toimintamme ytimessä. Uskomme kestävien kumppanuuksien luomiseen ymmärtämällä asiakkaidemme ainutlaatuiset vaatimukset ja räätälöimällä ratkaisumme heidän erityistarpeisiinsa. Asiantuntijamme ylläpitäjät tarjoavat henkilökohtaista apua ja varmistavat, että jokainen tapahtuma on sujuvaa ja vaivatonta.

Joukkueen esittely:

FAQ:
K: Oletko valmistaja?
V: Kyllä, olemme valmistajia. Meillä on oma tehdas ja oma yritys. Uskon, että olemme
sinulle sopivin toimittaja.
V: Kyllä, voimme tarjota ilmaisia näytteitä sillä ehdolla, että ne ovat saatavilla varastossa, mutta kuljetusmaksun maksaa ostaja.
Suositut Tagit: l 250 x 250 x 20 kuumavalssattu teräs tasainen jalkakulma, Kiina l 250 x 250 x 20 kuumavalssattu teräs tasainen jalkakulma valmistajat, toimittajat, tehdas


