L 250 x 250 x 21 Kuumavalssattu teräs, sama jalkakulma
Kuumavalssausprosessi antaa teräkselle tiettyjä ominaisuuksia, kuten paremmat mekaaniset ominaisuudet ja hilseilevän pinnan. Kuumavalssauksen jälkeen kulmateräkselle voidaan tehdä lisäkäsittelyjä, kuten jäähdytys, oikaisu ja leikkaus haluttujen mittojen ja viimeistelyn saavuttamiseksi.
| Nimitys | G | H=B | t | r1 | r2 | Poikkipinta-ala mm²x10m² |
| L 250 x 250 x 21 | 79.2 | 250 | 21 | 18 | 9,0 | 101 |
L 250 x 250 x 21 Kuumavalssattu teräs, tasakulmainen tuote Esittely:
| Tuotteiden nimi | L 250 x 250 x 21 Kuumavalssattu teräs, sama jalkakulma |
| Vakio | ASTM AISI JIS DNS GB jne |
| Tyyppi | Tasa-arvoinen tai eriarvoinen |
| Koko | 20mm*20mm--300mm*300mm tai asiakkaan vaatimus |
| Paksuus | 2,5 mm--30mm tai asiakkaan vaatimus |
| Pituus | 3m-12m tai räätälöity |
| Pinta | Galvanoitu/ruostumaton teräs/hiiliteräs |
| Tekniikka | Kylmävalssattu / kuumakastettu |
| Teräslaatu | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S350GD, S550GD; SGCC, SGHC, SGCH, SGH340, SGH400, SGH440, Q235 Q345 ST35 ST52 S355 E355 A36,201, 202, 301, 302, 303, 304, 304L, 303, 304, 304L, 304, 3,1,3,1 21 310S 309S, 410, 410S,420, 430, 431, 440A,904L tai asiakkaan vaatimus |
| Toimitus | 5-15 päivää |
| Paketti | Tandard Seaway -pakkaus, puinen kotelo voidaan myös toimittaa |
| MOQ | 1 tonnia |
| Maksuehdot | 30 prosenttia TT plus 70 prosenttia saldo |
| Toleranssi | ±1 prosenttia |
| Latausportti | Kiina mikä tahansa satama |
| Tarkastus | Tehdastarkastustodistus myönnetään jokaiselle lähetykselle. |

Meistä:
Etsitpä sitten luotettavaa terästoimittajaa, räätälöityjä ratkaisuja tai uusia mahdollisuuksia maailmanlaajuisilla teräsmarkkinoilla, GNEE toivottaa sinut tervetulleeksi ottamaan yhteyttä meihin. Muodostetaan yhdessä vahvempi tulevaisuus teräksellä.
Liity GNEE:n kanssa ja koe ero, jonka yli 16 vuoden asiantuntemus ja omistautuminen voivat saada aikaan teräksen ulkomaankauppamatkallasi.

Joukkueen esittely:

UKK:
K: Oletko valmistaja?
V: Kyllä, olemme valmistajia. Meillä on oma tehdas ja oma yritys. Uskon, että olemme
sinulle sopivin toimittaja.
V: Jokainen tuote on valmistettu sertifioiduissa työpajoissa, jotka olemme tarkastaneet pala palalta kansallisen laadunvarmistus- / laadunvarmistusstandardin mukaisesti. Voisimme myös myöntää takuun asiakkaalle laadun takaamiseksi.
Suositut Tagit: l 250 x 250 x 21 kuumavalssattu teräs tasainen jalkakulma, Kiina l 250 x 250 x 21 kuumavalssattu teräs tasainen jalkakulma valmistajat, toimittajat, tehdas


